2019. jún. 4. 16:33
1/2 anonim 



válasza:





A megadott sűrűséget átváltod kg/dm3-be. 1 dm3 = 1 liter. Innentől ha nem megy akkor őszintén sajnálom.
2/2 anonim válasza:
1060 kg/m3 = 1,06 g/cm3
Na most:
5 liter = 5000cm3
5000cm3*1'06g/cm3 = 5000*1,06 gramm = 5300 g = 5,3kg
Tehát: 5 liter vér 5,3kg