A válasz 30km de hogy ?2019. jan. 5. 18:43
1/4 anonim válasza:
Az elmozdulás a kezdő és a végpont távolsága egymástól, ezért, csak egy Pitagorasz tételt kell alkalmazni.
18^2+24^2=c^2, ebből c=30 km lesz.
A sebességek teljesen lényegtelen információk, nem befolyásolják az elmozdulást.
2/4 A kérdező kommentje:
"^„ ez a jele mit jelől nálad ?
2019. jan. 5. 19:26
3/4 anonim válasza:
18^2=18*18, azaz tizennyolcszor tizennyolc
4/4 A kérdező kommentje:
Okés köszi szépen
2019. jan. 5. 19:48