2018. dec. 30. 11:45
1/4 A kérdező kommentje:
Egy számtani sorozat első tagja 8, differenciaja - 4/5
Mekkora a sorozat 11.tagja?
2018. dec. 30. 11:51
2/4 anonim válasza:
a11=a1 + 10d= 8 + 10*(-4/5)=8 - 8= 0
3/4 anonim válasza:
Nem ismerem a számológéped, de miért kell ehhez számológép? Az első válaszoló leírta a megoldást.
4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 😊
Huu nagyon rossz vagyok matekból :/
2018. dec. 30. 12:29