X^4-5x^2+4=0
X+2y=3 }
X^2+y=2}
X^2+6x-7<0
Legszi ne csak végeredményt írjátok. Előre is köszönöm!
2018. szept. 7. 14:41
1/5 bollocks válasza:
x1=-2; x2=-1; x3=1; x4=2
x1=1, y1=1; x2=-1/2, y2=7/4
-7<x<1
Szívesen
2/5 anonim válasza:
Az első példához annyit, hogy tudod használni a másodfokú egyenlet megoldóképletét x^2-re. A második és a harmadik feladat triviális, azokhoz nem kell ilyen trükk...
3/5 A kérdező kommentje:
Legszi ne csak végeredményt írjátok.
Legyszi olyan írja meg aki ezt a kérdést tudja teljesíteni mert a végeredményt a telefonom is kiirja!!!
2018. szept. 8. 17:10
4/5 anonim válasza:
Figyelj oda órán és nem lesz ilyen gondod.
5/5 anonim válasza:
Meg tanulj meg olvasni, mert ez egy egyszerű másodfokú egyenlet x^2-re ahogy írtam.
Ha nem tudsz olvasni, akkor iratkozz vissza ált.iskola 2.osztályba.