X^4-5x^2+4=0


X+2y=3 }

X^2+y=2}


X^2+6x-7<0


Legszi ne csak végeredményt írjátok. Előre is köszönöm!



2018. szept. 7. 14:41
 1/5 bollocks ***** válasza:

x1=-2; x2=-1; x3=1; x4=2

x1=1, y1=1; x2=-1/2, y2=7/4

-7<x<1

Szívesen

2018. szept. 7. 16:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első példához annyit, hogy tudod használni a másodfokú egyenlet megoldóképletét x^2-re. A második és a harmadik feladat triviális, azokhoz nem kell ilyen trükk...
2018. szept. 7. 21:49
 3/5 A kérdező kommentje:

Legszi ne csak végeredményt írjátok.

Legyszi olyan írja meg aki ezt a kérdést tudja teljesíteni mert a végeredményt a telefonom is kiirja!!!

2018. szept. 8. 17:10
 4/5 anonim válasza:
Figyelj oda órán és nem lesz ilyen gondod.
2018. szept. 30. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg tanulj meg olvasni, mert ez egy egyszerű másodfokú egyenlet x^2-re ahogy írtam.

Ha nem tudsz olvasni, akkor iratkozz vissza ált.iskola 2.osztályba.

2018. szept. 30. 22:12