2018. aug. 19. 18:14
1/1 anonim válasza:
Feltételezem, hogy a 30k 30 kg akar lenni.
Egy 1 kg tömegű test súlya (a Földön) 10 N, tehát mennyi a súlya a 30 kg tömegű testnek?
W = F * s, tehát s = W / F