2018. júl. 28. 17:44
1/3 anonim válasza:
W= F*s*cos(a) és mivel a=90 fok, így cos a =0 így 0 munkát végez. De régen volt már fizika órám, így ha nem jó, valaki javítson ki:D
2/3 anonim válasza:
nyilván nem 0 a munka, ez már csak a hétköznapi tapasztalatok alapján sem igaz
a konzervatív erőtér munkája 0 (tehát ami felmegy, az le is esik)
150N*6m=900W
3/3 anonim válasza:
joule [J], nem watt bocs emberek