Ge+A*h*rófa*g=A*h*róvíz*g Az "A"-t szeretném kifejezni de nem sikerül. Segítene valaki levezetni?

2018. júl. 22. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:

A*h*rófa*g - A*h*róvíz*g = -Ge

A*(h*rófa*g -h*róvíz*g)=-Ge

A=-Ge/(h*rófa*g - h*róvíz*g)

2018. júl. 22. 08:51
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. júl. 22. 14:15