2018. máj. 13. 18:47
1/4 anonim válasza:
Nem értem a problémát. Két számot kell összeszorozni. Mi a probléma?
Mellesleg olyan hogy kj NEM LÉTEZIK! Csak olyan van hogy kJ. Joule tiszteletére a mértékegységben is nagybetűt kell haszbálni.
2/4 anonim válasza:
Q=Lf*m
Lf(Forráshő)=25000*10^3 J/kg
m=5kg
Q=2500*10^3 J/kg + 5 kg = ? J
Eb=Q
3/4 anonim válasza:
Q=2500*10^3 J/kg * 5 kg = ? J (Bocs véletlenül összeadást írtam, most javítottam szorzásra)
4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2018. máj. 14. 06:42