Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen különleges, érdekes...

Milyen különleges, érdekes beszámoló témák vannak?

Figyelt kérdés
Kivéve: életrajz, állatok és növények. Mint pl.:az álom. Ezt már nem lehet választanom
2010. jún. 13. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Kötelező, hogy igaz történet legyen? Mert ha nem akkor lenne pár ötletem.


Egyébként csak: nyaralás, gyerekkor stb. Milyen órára kell? Milyen feladat ez? Többet tudnánk akkor segíteni.

2010. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Irodalom órára kellene. Beszámolót kell tartania egy érdekes témával kapcsolatban mindenkinek az osztály előtt. Mindegy milyen téma, csak azok ne legyenek amiket írtam... Minden ötletedet nyugodtan megírhatod... Kösziiii!
2010. jún. 15. 17:35
 3/9 A kérdező kommentje:
Annyi a feladat, hogy minden órára a következő gyereknek kell előadást tartani gondolattérképpel. Vagyis fel kell írni a vázlatot a táblára. Mostantól kezdve el is kell magyarázni a gondolattérképet...A végén pedig értékeli az osztály az előadást, ami legfeljebb 5 perces lehet. Nem kapunk rá jegyed, de azért jó ha egy érdekes témáról beszélsz, még az is lehet, hogy ad érte jegyet, ha jól sikerül...
2010. jún. 15. 17:39
 4/9 A kérdező kommentje:
Még egy: nem olyan beszámoló kell, hogy nyaralás, utazás, stb. Nem igaz történet. Információkat kell mondani pl.országról.
2010. jún. 15. 17:41
 5/9 anonim ***** válasza:
passzív házak, geotermikus energia felhasználása, megújuló energia források alkalmazás
2010. jún. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tarts előadást a foci VBről, aktuális, és sokat lehet róla beszélni-története, kialakulása, csapatok...
2010. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hűű hát szerintem rejtélyes gyilkosságok, híres bűnözők (van pár elég medböbbentő eset, ebből már én is tartottam előadást),városi legendák.


Nem tudom hány éves vagy, de a filiák között is vannak megdöbbentő dolgok. Bár irodalom órán bevállalni ilyet:D

2010. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első voltam egyébként.
2010. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2010. jún. 16. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!