2018. márc. 17. 17:27
1/2 anonim válasza:
2/2 anonim válasza:
Diszkrimáns nagyobb mint nulla.
Ahol a=m+1; b=m+1 (itt az előjelet tisztázhatnád) és c=m-1.
Diszkrimináns= b^2-4a*c>0