Fél perc az hány század óra?


2018. febr. 28. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tudom!
2018. febr. 28. 08:31
 2/4 anonim ***** válasza:
50?
2018. febr. 28. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy 5?
2018. febr. 28. 08:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

60 perc = 1 óra

1 perc = 1/60 óra

fél perc = 1/120 óra


1/120 = 0,0083


fél perc 0,83 század óra

2018. febr. 28. 10:04