idén vettük az algebrai kifejezést,és holnap írunk az egész éves tananyagból,én meg már elfelejtettem hogy volt,vagyis nem értem.hogy kell pl azt megoldani,hogy 7p-5/9??vagy 1+p a másodikon??9y-6y/3??mi az a kiemelés,összevonás??köszi előre is.2010. jún. 8. 14:55
2/4 anonim válasza:
Látod, figyelni kellett volna órán... -.-
3/4 anonim válasza:
ez igy elég értelmetlen...:D De am mi ma irtunk :D könnyű volt ;)
4/4 anonim válasza:
hát kicsit fura a kérdés de:
(1+p)négyzeten a következő séma: (a+b)négyzeten= a négyzet+b négyzet +2ab
függyvénytáblázatban a hasonló jellegű cuccost megtalálod
aztán 9y-(6y/3)= 9y-2y= 7y
őszintén szólva nem értem, h mit nem értesz:(
de sokat segít, ha megoldod az összes feladatot a füzetedben. én gimnáziumban is így készültem fel dogákra.