Kérném a segítséget!
Az a,b, c, d, és e pozitív számokról tudjuk, hogy ab=2; bc=3; cd=4; és de=5.
2018. febr. 20. 11:51
1/1 sharkxxx válasza:
e=5/d
a=2/b
b=3/c
c=4/d
e/a=(5/d)/(2/b)
e/a=(5/d)/(2/(3/c))
e/a=(5/d)/(2/(3/(4/d)))