2017. nov. 17. 11:18
2/3 anonim válasza:
a1=8
a3=32
a3=a1*q^2=8*q^2=32
q^2=4
q=2 vagy -2
a2=a1*q=16 vagy -16
3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2017. nov. 17. 11:36