Matek leckémben lécci valaki segitsen?


7/5:(-1/3):(-3 3/9)=

(-2/5-7/49)x(-2)=

2 1/3x(-3)-1/2=

4x(-1 5/7)=

KÖSZI!


2010. máj. 31. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

ezt nem azért kaptad, hogy más csinálja meg helyetted!


ha leírod, h mit nem értesz benne, akkor abban segítek, de helyetted nem fogom megcsinálni!

2010. máj. 31. 16:08
 2/6 A kérdező kommentje:
nemtudom őket kiszámolni..hogy hogyan van...
2010. máj. 31. 16:16
 3/6 A kérdező kommentje:
én már nagyjábol kiszámoltam csak nemvok biztos az eredményekben
2010. máj. 31. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. máj. 31. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:

1. 1 13/50

2. 1 3/35

3. -7 1/2

4. -6 6/7

Remélem jók, ha mégsem, majd valaki kijavít. Vegyes törtben írtam fel őket, ha kell, átírom közönségesbe.

2010. máj. 31. 17:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha jól számoltam akkor:

1.) 63/50 = 1 13/50

2.) 38/35 = 1 3/35

3.) -15/2 = -7,5

4.) -48/7 = -6,86

2010. máj. 31. 17:36