Valaki tudna nekem segíteni ebben a feladatban és elmagyarázná nekem?Válaszokat előre is köszönöm! :)2017. nov. 12. 12:35
1/2 anonim válasza:
Először is különbsége, és nem külömbsége.
Másodszor pedig ez egy közepesen nehéz egyenletrendszer.
A-B=38
(A+B)*0,75-0,6*A=B
Ha minimálisan meg akarod könnyíteni az életed, akkor a B-t fejezed ki az első egyenletből. Innen már menni fog?
2/2 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi a helyesírásért csak nagyon siettem mert utána rohantam mindenfele.Köszi szépen! :D
2017. nov. 12. 21:57