Algebra2017. okt. 19. 20:22
1/1 anonim válasza:
Gondolom 2017^3 akar lenni, akkor csak azt kell megnézni, hogy 7*7*7 mire végződik; 7*7=49, 49*7 végződése pedig 9*7=36-tal egyezik meg, ez 6-osra végződik, tehát 6-ra fog.