125 73 25 4
--- --- --- ---
1000 25 18 7
65
---
99
(Ezek törtek akarnak lenni)
2017. szept. 12. 05:38
1/3 anonim válasza:
Elosztod a számlálót a nevezővel...
2/3 anonim válasza:
Oszd el a számlálót a nevezővel és kész.
125/1000=0,125
73/25=2,92
25/18=1,38889
4/7=0,5714
65/99=0,6566
Négy tizedesjegyre kerekítve.
3/3 Tom Benko válasza: