sziasztok! nagyon fontos lenne a feladatnak a levezetése és megoldása, megoldottam meg minden de a tanárnőm azt mondta rossz és hétfőn témazárót írok! köszönöm!!2017. jún. 3. 14:21
1/3 anonim válasza:
Csak németül: 21-16=5
Csak angolul: 21-8=13
Mindkét nyelven: 21-5-13=3
2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!! és hogyan ábrázoljam halmazon ha ezt is megtudnád válaszolni nagyon megköszönném!
2017. jún. 3. 14:32
3/3 anonim válasza:
Rajzolsz 2 kört úgy hogy metsszék egymást, az egyiket elnevezed angolnak másikat németnek. Középre, a metszetbe beírod, hogy 3. Az angolhoz, hogy 13 és a némethez pedig 5.