Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen plakátot csináljak?

Milyen plakátot csináljak?

Figyelt kérdés
azzal kapcsoltba kell amit nem szabad/tilos ilyesmi.például a coca cola nem szidhatja a pepsit akkor a cigire rá kell írni hogy káros.nincs semmi olyan jó ötletem amit nem fog minden második ember csinálni:(
2010. máj. 11. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a helyedbán ráírnám a plakátr, hogy Minden szabad ami nem tilos :) Erre a bikini dallara szerintem emlékezik a tanárod :)


Más:

Rajzoj rá egy terhek allat görnyedező gyereket és írd alá, hogy nem szabad minket túl terhelni!

Vagy egy alvó kisköjköt is rajzolhatsz és írd rá, hohy az alvás hiány káros ezért nem lenne szabad, hogy ilyan korán kelljen felkelni a suliba:)

2010. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!