2017. jan. 25. 09:54
4/5 anonim válasza:
Szerintem 6^10 az osszes lehetoseg
Ha van 5 fix 6osunk akkor a maradek lehetoseg 5^5
Plusz az ugyanolyan dobasok mas helyen az 5*10+5*9+5*8+5*7+5*6+5*5=
225+5^5:6^10=0,00005540
De erre csak igy paraszti esszel szamolva, szoval nem biztos hogy helyes
5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. jan. 25. 13:59