Kérlek segítsetek,csak elmagyarázni!!2016. dec. 18. 16:52
1/1 anonim válasza:
Közös nevezőre hozol:
3/120 + 2/120 = 5/120 = 1/24 = 2/48 amiből x=48 adódik.