2016. nov. 28. 03:11
1/2 anonim válasza:
a^2 = c^2 = 7^2 + 13^2 - 2 x 7 x 13 x cos 42°16'
b^2 = d^2 = 7^2 + 13^2 - 2 x 7 x 13 x cos (180° - 42°16')
2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2016. dec. 1. 13:46