OHM törvényénél: I= U:R vagy I= R:U?

Köszi a válaszokat.



2016. nov. 8. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
2016. nov. 8. 15:40
 2/14 anonim ***** válasza:
2016. nov. 8. 15:40
 3/14 anonim ***** válasza:
LOL!
2016. nov. 8. 15:41
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát ebben sem kaptam rá választ, de azért köszi...
2016. nov. 8. 15:42
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi a gond?

Ott a képlet

R=U/I

2016. nov. 8. 15:49
 6/14 A kérdező kommentje:
Olvasd el a leírást, van amikor így kell számolni, de nem tudom pontosan melyik a helyes....
2016. nov. 8. 15:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Fejezd ki belőle épp mire van szükséged!
2016. nov. 8. 15:54
 8/14 anonim ***** válasza:

"Olvasd el a leírást,"

Én elolvastam! Te érted a képletet? A "betűk" jelentésével tisztában vagy?

2016. nov. 8. 15:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Légyszíves ne üzizz!

Ott a képlet

R=U/I

Fejezd ki belőle azt amire kíváncsi vagy!

pl.

a fenti képletből az "U"-ra vagy kíváncsi akkor átrendezed a képletet és azt kapod, hogy U=R*I

2016. nov. 8. 16:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Megy?
2016. nov. 8. 16:07
1 2