2016. okt. 17. 18:33
1/3 anonim 



válasza:





s = W/F
egyébként mi az a 10-3 kWh?
2/3 anonim 



válasza:





egy ezred hatványalakja szerintem, csak lemaradt a ^
3/3 anonim válasza:
F=250 N
W= 10'-3 kWh =0,001kWh = 3600J =3600 Nm
s=?
s= W/F = 3600/250 = 14,4 m