ez lenne a feladat. megoldókulcsból tudom, hogy az utolsó kettő a jó megoldás, de nem igazán értem..
2010. ápr. 25. 12:42
1/1 anonim válasza:
A 300°-ot tekintheted -60°-nak, az első koordináta a szög szinusza, a második a koszinusza, az utolsó két megoldás ugyanaz. Tehát sin(-60°)=1/2, cos(-60°)=-gyök3/2.