A Bp-Vác vonalon fél óránként jár a vonat. Találomra kimenve a Nyugati pályaudvarra, mennyi a valószínüsége, hogy legfeljebb 10 percet kell várni? Mekkora az esélye, hogy ha a héten minden tanítási napon legfeljebb 10 percet kell várni?


2016. okt. 7. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:

1/3 = 33.33%

(1/3)^5 = 1/243 = 0.41%

2016. okt. 7. 13:51