Hozd ki az egészet a következő törtekből :
a). 36/7
b). 148/15
C). 764/28
Ti ezt értitek ?
Ha lehet, nem csak az eredményt kérném, hanem a megoldást is.
A válaszokat előre is köszönöm.
2016. szept. 9. 12:42
1/1 anonim válasza:
36/7 = 5 egész és 1/7 mert 35/7+1/7=36/7
itt a 35/7=5