Fizika, átváltás, frekvencia?


Hogyan válunk 1/min-ről 1/s-ra? Mi a váltószám?

Pl 345 1/min az hány 1/s?

Előre is köszi



2016. aug. 13. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

1 min = 60 sec

345 1/(60s) = 345/60 1/s = 5.75 1/s

2016. aug. 13. 22:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Osztod hatvannal, oszt annyi!
2016. aug. 15. 17:39