Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kell csinálnom az Árpád-házi...

Kell csinálnom az Árpád-házi királynékról kiselőadást, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom, mert én mindegyikről írtam nagyon rövid "ismertetőt", de ennek szerintem így semmi értelme. Szerintetek hogyan kellene? Mondjuk összesíteni elég nehéz lenne, hogy általában mi igaz rájuk (főleg, hogy semmi ilyesmit nem találok neten). Szóval ti hogyan állítanátok kb. össze?

Egy honlapcím is nagyon sokat segítene.


2010. ápr. 19. 14:30
 1/4 anonim válasza:

Szia,ezt nézted?

[link]

2010. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Összehasonlítás bizonyos szempontok alapján. Pl gyerekszám, részvétel a politikában, a külföldi származásúak hogyan illeszkedtek be, hányat avattak közülük szentté/boldoggá stb. Én így kezdenék hozzá.
2010. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

attól függ hány perces az előadás:)


a lényeg szerintem mindig az,hogy mondj olyat is amit mások nemtudnak mert nincs benne a könyvben:)

Van egy könyv: Árpádházi királynék-szentek és szeretők a címe,ha azt elolvasod biztos jól sikerül:)Kivéve ha nem holnapra kell:D

2010. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! (Ez nem azt jelenti, hogy tilos többet segíteni!:))

Egyébként nem holnapra, hanem csütörtökre kell, de sztem nem fogom tudni elolvasni.

2010. ápr. 19. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!