Valaki megtudja mondani, hogy mennyi a cosinus 30°-ot és a sinus 30°-ot?

2016. ápr. 2. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

cosinus 30°= négyzetgyök3 / 2

cosinus 30°= négyzetgyök3 / 3

[link]

2016. ápr. 2. 14:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
bocs , nyilván a sinus 30° a második, csak rosszat kopipészteltem :)
2016. ápr. 2. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:

cos30= (gyök3)/2 = 0,8660

sin30= 0,5

2016. ápr. 2. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:

@#1

sin30=0,5

(gyök3)/3=0,577

2016. ápr. 2. 14:31
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!! Ment a zöld pacsi. :)
2016. ápr. 2. 14:53
 6/7 A kérdező kommentje:
A sinus 30°az nem 1/2 el egyenlő?
2016. ápr. 2. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

első vagyok


igenigen, sikeresen benéztem , szerencsére a többiek kijavítottak


bocsánat :)

2016. ápr. 2. 17:17