2016. febr. 23. 12:34
1/2 anonim válasza:
Szepen felirod a kor egyenletet, van harom pontod, meg kell oldani egy haromismeretlenes egyenletrendszert harom egyenlettel, es ki fog jonni r erteke.
2/2 anonim válasza:
Vagyis (x-u)²+(y-v)²=r², van harom x,y parod, amibol adodik, hogy
(-1.5-u)²+(1-v)² = r²
u²+v²=r²
(2-u)²+(-1-v)²=r²
Megoldani mar nem fogom helyetted :)