Próbáltam itthon segitséget kérni a szüleimtől de sajnos ők sem tudják,1-est pedig nem szeretnék kapni de ezt az anyagot nem értem mert hiányoztam.Ha még ma kapnék választ a kérdéseimre akkor megköszönönném.Képek: [link] [link] [link] [link] [link] 2016. febr. 14. 16:43
1/1 anonim válasza:
1: Szerintem a két baloldali a függvény. Megindokolni sajnos nem tudnám, azokban úgy látok logikát.
2: a(x)=|x+1|, b(x)=|x-3|-1, c(x)=2*|x+1|
3: a(x)=x^2-3, b(x)=-1*(x^2-1), c(x)=(x+2)^2+6
4: a(x)=-(x/2)+1, b(x)=-(3x/2)+3, c(x)=(x/3)-0.5
5:(x-4)^2-4^2+5 -> (x-4)^2-11