b1= 1 6od
b2= 2 3mad
b3= 3 2ed
b4= 8 3mad
bn=?
2016. febr. 13. 14:26
1/2 anonim válasza:
b1 = 1/6
b2 = 2/3 = 4/6
b3 = 3/2 = 9/6
b4 = 8/3 = 16/6
azaz
b[1] = [1]² / 6 = 1/6
b[2] = [2]² / 6 = 4/6
b[3] = [3]² / 6 = 9/6
b[4] = [4]² / 6 = 16/6
tehát
bn = n² / 6
2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!!
2016. febr. 14. 11:30