Kérem valaki segítsen!2016. jan. 20. 20:11
1/1 anonim válasza:
átlagsebesség mindig összes út/összes idő
t1=20s
v1=50km/h = 13,89m/s
s1=? V=s/t v*t=s s1=277,78 m
s2=150m
t2=10s
v[átl]=(s1+s2)/(t1+t2)
v[átl]=14,26 m/s