m1*10+(300-m1)*35=84002016. jan. 2. 18:19
1/1 anonim válasza:
ez nem kétismeretlenes..
10m1 + (300- m1)*35 = 8400
10m1 + 10500 - 35m1 = 8400 /-10500
-25m1 = -2100 / :(-25)
m1 = 84