Pl a eyenlő 0;45 b egyenlő 4;52015. dec. 13. 15:47
1/1 anonim válasza:
Ha van egy kifejezés, akkor a betűk helyére a megadott értéküket kell beírni, például ha x=1 és y=5, akkor 2x+3y+8 kifejezés értéke (2*1)+(3*5)+8=2+15+8=25.