Tgx=1+cosx. Segitenetek ebben az egyenletben?


2015. nov. 19. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi?
2015. nov. 19. 16:54
 2/2 anonim ***** válasza:

sin x / cos x = 1 + cos x

sin x = cos x + cos ^ 2 x

sin ^ 2 x = cos ^ 2 x + cos ^ 4 x + 2 cos ^ 3 x

1 = cos ^ 2 x+sin^2x= cos ^ 4 x + 2 cos ^ 3 x + 2 cos ^ 2 x


Olvashatóbban


a^4+2a^3+2a^2-1=0


Érdekes nap a mai hogy mindenki olyan feladatokkal jön aminek nincs egyszerű elemi megoldása...

2015. nov. 20. 20:03