2015. jún. 12. 13:38
1/3 anonim válasza:
kikötés: x+3>0
2^3=x+3
8=x+3
5=x
A másikat ugyanígy kell.
2/3 A kérdező kommentje:
másiknál 14 az eredmény?
2015. jún. 12. 13:57