Valaki segítene kiszámolni ezeknek a kerületét, területét?

[link]
2015. nov. 18. 17:42
 1/5 A kérdező kommentje:
2015. nov. 18. 17:43
 2/5 Pelenkásfiú ***** válasza:

3,5^2 = 12,25

c^2 = 32,5

c = 5,7 (kerekítve)


K = azért ez csak megy :) add össze a három oldal hosszát!


Mivel derékszögű háromszög, a "b" oldalt veheted magasságnak.


T = a*b/2

2015. nov. 18. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Neharagudj hanyadikos vagy? Azért a szorzótábla megy?
2015. nov. 18. 17:46
 4/5 Pelenkásfiú ***** válasza:

A másodiknál a háromszög vagy a téglalap kerülete is területe kell?


Tényleg nem tudod, hogy hogy kell kiszámolni?

2015. nov. 18. 17:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen annak aki segített!:)
2015. nov. 18. 18:09