Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ábel a rengetegben szerkezeti...

Ábel a rengetegben szerkezeti vázlat? Többi lent.

Figyelt kérdés
Műtétem volt és most 3,5 hét után megyek először suliba, holnap már dolgozatot is íratnak velem az Ábel a rengetegbenből, és a házi feladat az, hogy mi az expozíció..stb.. az 5 rész.. nem tudtam elolvasni a könyvet, mert elég rosszul voltam, most már elkezdtem olvasni, de ennyi idő alatt nem megy. Légyszi segítsetek!
2010. márc. 17. 20:13
 1/2 anonim válasza:
Biztos dogát íratnak. Amúgy meg 3,5 hét alatt lett volna időd olvasni.
2010. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon kedves az előző kommentelő! biztosan el tudta volna olvasni mikor kórházban volt! gondolj bele ha te lennélilyen helyzetben! abban pedig igazad van hogy nem szoktak dogátíratni mikor vissza megy 3,5 hét után!
2015. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!