Lio77 kérdése:

Valaki, aki érti a teljes indukciót, tudna segíteni egy feladatba?

2015. okt. 24. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
mia f eladat?
2015. okt. 24. 20:22
 2/5 A kérdező kommentje:

1ˇ2+3ˇ2+5ˇ+...+(2n-1)ˇ2=(n*(4nˇ2-1))/3


Többszöri nekifutással sem akar kijönni N=k+1-re

2015. okt. 24. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. okt. 24. 21:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a videót.Az elméletet tudom,de a gyakorlatban mégsem jön ki.
2015. okt. 25. 07:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben csak rájöttem:D
2015. okt. 25. 08:33