Tudnátok nekem segíteni?2015. okt. 21. 11:24
1/2 anonim válasza:
F=m*a --> a=F/m
F=31N, m = 10,9 + 43,2kg
2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. okt. 21. 11:33