2015. szept. 7. 18:33
1/4 anonim válasza:
*Meghatároznátok, "...szorzata, valamint...", különbséget
Mivel ez dedós feladat, nem.
2/4 A kérdező kommentje:
4-kes vagyok dedôs feladat...ha nm tud segíteni ne dedosoza a gyengébeket
2015. szept. 7. 19:04
3/4 anonim válasza:
Nem nem tudok, hanem nem akarok, amikor egyértelműen le van írva a feladatban, hogy mit kell csinálni.
De lásd, hogy van bennem jó szándék; pontosan mivel van problémád?
4/4 Bugya Péter válasza:
61,9*4,2=259,98
677,4/43,4=15,6
259,98-15,6=244,37