Meg határoznátok 61,9 és 4,2 szorzata valamint 677,4 és 43,4 hányadosai közti külömbséget?


2015. szept. 7. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

*Meghatároznátok, "...szorzata, valamint...", különbséget


Mivel ez dedós feladat, nem.

2015. szept. 7. 18:59
 2/4 A kérdező kommentje:
4-kes vagyok dedôs feladat...ha nm tud segíteni ne dedosoza a gyengébeket
2015. szept. 7. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem nem tudok, hanem nem akarok, amikor egyértelműen le van írva a feladatban, hogy mit kell csinálni.


De lásd, hogy van bennem jó szándék; pontosan mivel van problémád?

2015. szept. 7. 20:11
 4/4 Bugya Péter ***** válasza:

61,9*4,2=259,98

677,4/43,4=15,6

259,98-15,6=244,37

2015. szept. 8. 11:03