Ha a= 5cm
M=10cm
Eléggè elakadtam ezzel a feladattal, valaki tudna segíteni?
2015. máj. 31. 12:41
1/2 anonim válasza:
Térfogat = alapterület × testmagasság.
Vagyis V = a×a×M = 5×5×10 = 250 cm3 (köbcentiméter)
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. máj. 31. 13:49