Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy házi dolgozatot kell írni...

Egy házi dolgozatot kell írni a pál utcai fiúkról valakinek van házi dolgozata róla? Ha igen légyszi küldjétek el

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Olvasd el, egész jó könyv. Anno én is úgy mentem neki, hogy biztos unalmas lesz, mert sok kötelező olvasmány az és bevallom volt olyan amit én sem olvastam el, de ez a könyv tényleg lekötött, tanulságokkal szolgált és azóta többször is elolvastam, az egyik kedvenc kötelező olvasmányom :)
2015. máj. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Azért mégiscsak felháborító, hogy házi dolgozatot akarnak iratni olyannal,aki nem képes elolvasni egy aránylag rövid lélegzető, az általános kulturához tartozó ifjusági regényt!

.

Helyedben írnék az oktatási ombudsmanusnak!

2015. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 savanyújóska ***** válasza:
74%
Plusz van egy olyan fogalom, hogy szellemi termék - vagyis ha én belefektettem x órát a házi dolgozatomba, nem biztos, hogy szeretném, ha utána azt te a sajátodként add el.
2015. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké értem azért köszi el olvasom
2015. máj. 21. 15:32
 5/5 A kérdező kommentje:
kész a házi dolgozatom :)
2015. jún. 6. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!