Mennyi öt a minusz másodikon?

(másképp nem tudtam leírni)

2015. máj. 18. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
1/5 a másodikon = 1/25 = 0,04
2015. máj. 18. 21:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Függvénytáblázatod nincs?
2015. máj. 18. 21:50
 3/4 Shai-Hulud ***** válasza:
5^(-2) = 1/(5^2) = 1/25
2015. máj. 18. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Ha a kitevő negatív, akkor mindig fogod az alapot, és veszed a reciprokát. Utána pedig elvégzed a pozitív kitevővel a számítást. Nekem valahogy így könnyű volt megjegyezni.
2015. máj. 18. 23:12