25^x=5
2015. márc. 20. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
x=1/2
2015. márc. 20. 18:06
 2/2 anonim ***** válasza:

levezetve:


5^2x=5^1 azonosak az alapok

2x=1

x=1/2

2015. márc. 20. 19:06