Valaki segítene a matek háziban?

[link]

2015. márc. 3. 20:25
 1/2 Tom Benko ***** válasza:

Hubassz, ezért kellene az iskolában a nyomorék word helyett minimum LibreOffice-t tanítani, vagy még inkább LaTeX-et.

Szorozz be a nevezők legkisebb közös többszörösével, és kapsz egyszerű egyenleteket, egyenlőtlenségeket.

2015. márc. 4. 18:10
 2/2 anonim válasza:

Kedves kérdező az ilyen típusú egyenleteket nyugodtan leírhatod így:


5-i>=i-(7-i)/4

1-(2l-5)/6=(3-l)/4

.

.

.stb

2015. márc. 5. 13:19