a+b+c=666
b:2=a
c:3=b
c-a=?
2015. febr. 7. 15:08
1/1 anonim válasza:
b=2a
c=3b=6a
a+2a+6a=666
9a=666
a=74
c-a=6a-a=5a=5*74=370